Pogorzelica

ul. Spokojna 6

Agroturystyka SPOKOJNA

Zapraszamy Państwa do Agroturystyki SPOKOJNA, położonej w otoczeniu zieleni, niedaleko jeziora oraz 1 km od szerokiej, piaszczystej plaży. Gwarantuje to ciszę, spokój i czyste powietrze. 100-letnie lasy sosnowe do dziś rozciągają się kilometrami wzdłuż morza, dzięki czemu Pogorzelica to prawdziwy raj dla grzybiarzy i miłośników spacerów leśnych.

Nasz obiekt może się poszczycić zajęciem III-go miejsca w 2012 roku w konkursie "Najpiękniejsze i przyjazne środowisku gospodarstwo agroturystyczne w Powiecie Gryfickim" .

Wyposażenie pokoi

Oferujemy domki campingowe z prawdziwą atmosferą gospodarstwa wiejskiego. Mamy do dyspozycji domki campingowe położone na terenie gospodarstwa rolnego, teren ogrodzony. Istnieje również możliwość ustawienia przyczepy campingowej i namiotu.Zapraszamy gości z czworonogami.Proponujemy atrakcyjne ceny - od 30 złZapraszamy grupy zorganizowane: biwaki, wycieczki (zapewniamy całodzienne wyżywienie). Czeka na Ciebie wiele atrakcji:jazda konna,możliwość wypożyczenia rowerów,przejażdżki bryczką,kontakt dzieci ze zwierzętami domowymi,piaszczysta, czysta plaża,kolej wąskotorowa "Ciuchcia - Retro - Expres" na trasie Gryfice - Trzęsacz - Rewal - Niechorze - Trzebiatów,ruiny kościoła w Trzęsaczu - zabytek na skalę europejską, którego historia sięga XII wieku,loty samolotem - samolot startuje z Niechorza, a lecąc nim można podziwiać całe wybrzeże,do jeziora jest zaledwie 100m (możliwość wędkowania)

Cennik

Proponujemy atrakcyjne ceny - od 30 zł

Lokalizacja

Agroturystyka SPOKOJNA

ul. Spokojna 6

91 38 63 138

691 841 354

663 165 696

Sprawdź trasę dojazdu:

Pogorzelica

Pogorzelica to urlopowa miejscowość położona w środku iglastego lasu. W Pogorzelicy nie brakuje ścieżek i szlaków turystycznych. Pogorzelica to idealne miejsce na letnie kolonie dla dzieci i młodzieży, zielone szkoły oraz rodzinne wczasy. W Pogorzelicy funkcjonują również ośrodki sanatoryjne, SPA - większość z nich czynna jest całorocznie. Wspomaga się tutaj leczenie chorób układu oddechowego, krążenia. Większa część ośrodków przyjazna jest osobom niepełnosprawnym.

Piaszczysta, szeroka plaża z klifowym brzegiem co roku przyciąga do Pogorzelicy tłumy wczasowiczów. Żeby dotrzeć na plażę trzeba pokonać urwisko. W sezonie letnim wytyczane jest tutaj strzeżone kąpielisko o długości ok 100 m.

Atrakcją, zwłaszcza dla dzieci, jest linia kolejki wąskotorowej z Gryfic do Pogorzelicy właśnie. W sezonie kursuje skład ciągnięty przez zabytkowy parowóz na trasie Pogorzelica - Trzęsacz. Przy okazji wycieczki pociągiem, warto zobaczyć atrakcyjne pozostałości kościoła w Trzęsaczu.

W pobliżu Pogorzelicy znajduje się latarnia morska w Niechorzu. Odległość dzieląca Pogorzelicę i latarnię to około 4 km. Latarnia zbudowana jest z cegieł i stoi na wysokim klifie. Wieża ma wysokość 36 m początkowo ma przekrój kwadratowy, później przekształca się w ośmiokątny. Latarnia jest dostępna dla zwiedzających. Obok latarni znajduje się Park Miniatur Latarni Morskich - w którym możemy zobaczyć wszystkie latarnie naszego wybrzeża w skali 1:10.© Portal Pogorzelica.net.pl noclegi • informacje • atrakcje

Akcept.eu - Marketing dla obiektów noclegowych